× اخبار حاوی برچسب :

زلزله غرب کشور

تعداد :21
ویدئو / حضور پزشکان داوطلب در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه

طرح «کاروان سلامت» در مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه در حال اجراست و در هر دوره از این طرح، پزشکان و کادر درمانی از یکی از استان‌ها به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می‌دهند. در این دوره پزشکان متخصص از استان گلستان در کرمانش...

کره جنوبی به زلزله‌زدگان اخیر ایران کمک می‌کند

وزارت امورخارجه کره جنوبی اعلام کرد که یک کمک 300 هزار دلاری برای کمک به زلزله‌زدگان ایران اختصاص داده است.

توزیع بیش از ۸۹ هزار دستگاه چادر بین زلزله‌زدگان کرمانشاه

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر کشور با بیان اینکه انبارهای این جمعیت باید جایگزین شوند، از توزیع بیش از ۸۹ هزار دستگاه چادر بین زلزله‌زدگان کرمانشاه خبر داد.

شبکه بهداشت سرپل ذهاب فوت کودک ۲ ساله بر اثر سرما یا نبود پزشک را تکذیب کرد

رییس شبکه بهداشت و درمان سرپل ذهاب فوت سارینا، کودک دو ساله سرپل ذهابی به علت نبود پزشک متخصص در بیمارستان بانگر این شهرستان را تکذیب و توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد.

تبیین نقش دستگاه‌های مسئول در حوادث از سوی رسانه‌ها/ تجلیل از رسانه‌ها در جشنواره‌ «مداد قرمز»

رئیس جمعیت هلال احمر با حضور در ایسنا، با اشاره به نقش رسانه‌ها در تبیین وظایف دستگاه‌های مختلف در حوادث،‌ از برگزاری جشنواره‌ای با عنوان «مداد قرمز» از سوی هلال احمر خبر داد.

اسکان موقت زلزله‌زدگان تا روزهای آینده در مناطق زلزله زده پایان می‌یابد

رئیس جمعیت هلال احمر در جلسه شورای عالی جمعیت بر ضرورت تجهیز انبارهای امدادی هلال احمر در سراسر کشور تاکید و اظهار کرد: اولویت هلال احمر در حال حاضر، تجهیز انبارهای امدادی است و این مهم، نیازمند تزریق اعتبارات کافی است تا در صورت وقوع حوادث جدی، جمعی...

بررسی نحوه هماهنگی و مدیریت اطلاعات خدمات بهداشت و درمان در زلزله کرمانشاه

مدیرکل بهداشت و درمان جمعیت هلال احمر از برگزاری دوره درس‌های آموخته شده زلزله کرمانشاه در حوزه بهداشت و درمان با حضور معاونان بهداشت، درمان و توانبخشی استان‌ها خبر داد.

اختصاص کمک بلاعوض 12 میلیاردی به فرهنگیان آسیب دیده غرب کشور

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از رسیدگی و کمک‌های آموزش و پرورش به مناطق زلزله‌زده خبر داد و افزود: بیش از 12 میلیارد ریال کمک بلاعوض به فرهنگیان آسیب دیده از زلزله غرب کشور اختصاص یافته است.

برگزاری دوره "درس‌های زلزله کرمانشاه در حوزه بهداشت و درمان اضطراری"

مدیر کل بهداشت و درمان جمعیت هلال احمر گفت: دوره "درس‌های آموخته شده زلزله کرمانشاه در حوزه بهداشت و درمان اضطراری" برای اعضای تیم ها و معاونان بهداشت، درمان وتوانبخشی که جریان زلزله اخیر کرمانشاه در منطقه حضور داشته‌اند، برگزار خواهد شد.

شایعات و مکافات یک زلزله

بیش از یک ماه از زمین لرزه ۷.۳ ریشتری که در ساعت ۲۱ و ۴۸ دقیقه و ۱۶ ثانیه ۲۱ آبان ماه کرمانشاه را لرزاند گذشته است، زلزله ای که به‌نظر می‌رسد همچنان ناگفته های زیادی ازآن باقی‌مانده که تا سال‌ها بیان خواهد شد، یک ماه پس از این زلزله رییس سازمان مدیر...


[2 3 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehhavades
telegram: http://t.me/rasanehhavades
tel: +98915005734
© 2017 Rasaneh Havades Rights Reserved