× اخبار حاوی برچسب :

زلزله کرمانشاه

تعداد :24
کمک صلیب سرخ به زلزله‌زدگان تحویل هلال احمر می‌شود/انبارهای دارویی هلال شارژ شده‌اند

دبیر کل جمعیت هلال احمر گفت: تا کنون مبلغ قابل توجهی توسط جمعیت‌های مختلف به فدراسیون بین‌المللی صلیب سرخ و هلال احمر برای اجرای برنامه عملیات مشترک برای حمایت از مردم زلزله‌زده کرمانشاه تامین شده است.

حمایت معیشتی و شغلی از زلزله‌زدگان کرمانشاه / اعزام سومین تیم کاروان سلامت از ۲۸ فروردین

سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با تشریح اقدامات این سازمان در ایام نوروز به ادامه فعالیت‌های داوطلبانه در مناطق زلزله زده کرمانشاه اشاره کرد و از اجرای طرحی برای حمایت معیشتی از زلزله‌زدگان کرمانشاه و بازگشت شرایط کاری آنها به پیش از زمان زلز...

ویدئو / حضور پزشکان داوطلب در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه

طرح «کاروان سلامت» در مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه در حال اجراست و در هر دوره از این طرح، پزشکان و کادر درمانی از یکی از استان‌ها به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می‌دهند. در این دوره پزشکان متخصص از استان گلستان در کرمانش...

3 درس هلال‌احمر از زلزله کرمانشاه

معاون برنامه‌ریزی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر گفت: زلزله کرمانشاه برای ما سه درس بزرگ داشت که باید از آن‌ها به‌عنوان تجربه استفاده کرد.

زلزله 4 ریشتری کرمانشاه را لرزاند

بامداد امروز زمین‌لرزه‌ای به بزرگای 4 در مقیاس امواج درونی زمین، حوالی تازه آباد کرمانشاه را لرزاند.

بازسازی زلزله کرمانشاه ۳۲۰۰ میلیارد تومان پول می‌خواهد

به گفته معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، با توجه به افزایش آمار خسارتهای زلزله استان کرمانشاه نسبت به برآورد اولیه، هم اکنون برای بازسازی کرمانشاه به ۲۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات و ۵۰۰ میلیارد تومان کمک بلاعوض احتیاج داریم.

تبیین نقش دستگاه‌های مسئول در حوادث از سوی رسانه‌ها/ تجلیل از رسانه‌ها در جشنواره‌ «مداد قرمز»

رئیس جمعیت هلال احمر با حضور در ایسنا، با اشاره به نقش رسانه‌ها در تبیین وظایف دستگاه‌های مختلف در حوادث،‌ از برگزاری جشنواره‌ای با عنوان «مداد قرمز» از سوی هلال احمر خبر داد.

بررسی نحوه هماهنگی و مدیریت اطلاعات خدمات بهداشت و درمان در زلزله کرمانشاه

مدیرکل بهداشت و درمان جمعیت هلال احمر از برگزاری دوره درس‌های آموخته شده زلزله کرمانشاه در حوزه بهداشت و درمان با حضور معاونان بهداشت، درمان و توانبخشی استان‌ها خبر داد.

حریق در چادرهای اسکان زلزله زدگان سرپل ذهاب

فرماندار سرپل ذهاب با اشاره به وقوع حریق در تعدادی از چادرهای اسکان زلزله زدگان، گفت: خوشبختانه در این حادثه به هیچ کس آسیب جانی نرسید.

برگزاری دوره "درس‌های زلزله کرمانشاه در حوزه بهداشت و درمان اضطراری"

مدیر کل بهداشت و درمان جمعیت هلال احمر گفت: دوره "درس‌های آموخته شده زلزله کرمانشاه در حوزه بهداشت و درمان اضطراری" برای اعضای تیم ها و معاونان بهداشت، درمان وتوانبخشی که جریان زلزله اخیر کرمانشاه در منطقه حضور داشته‌اند، برگزار خواهد شد.


[2 3 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehhavades
telegram: http://t.me/rasanehhavades
tel: +98915005734
© 2017 Rasaneh Havades Rights Reserved