× اخبار حاوی برچسب :

شهرداري تهران

تعداد :7
تکلیف طرح‌های ترافیکی پایتخت در روزهای پایانی سال

شهردار تهران اعلام کرد که در روزهای پایانی سال تغییری در ساعات و محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد اعمال نخواهد شد و شهرداری دست به اقداماتی نمی‌زند که برای مردم مشکل ایجاد شود.

راکعی سرپرست اداره کل امور بانوان معاونت اجتماعی، فرهنگی شهرداری تهران شد

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در حکمی فاطمه راکعی را به عنوان سرپرست اداره امور بانوان این معاونت منصوب کرد.

دچار خواب خرگوشی در حوادث شدیم/ سازمان مدیریت بحران اقتدار لازم را ندارد

تهران بعد از 13سال دوباره لرزید و 29 آذر را به شب یلدای زلزله بدل کرد، تهران لرزید و بار دیگر به یادمان آورد که در برابر زلزله چقدر بی‌دفاع هستیم و بهتر است دست به دامان خداوند شویم تا زلزله به خیر از سرمان بگذرد و تا زلزله بعدی نیز خدا بزرگ است.

واکنش مدیریت بحران به انتشار شایعات از خسارات زلزله احتمالی تهران

درپی انتشار تعدادی از نقشه‌های تخمین خسارت مربوط به آژانس همکاری‌های بین‌المللی ژاپن (جایکا) که 18 سال پیش تهیه شده، شایعاتی بر پایه اطلاعات این نقشه‌ها درباره زلزله احتمالی در تهران منتشر شده است که سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران دراین زمین...

تفاهم‌ شهرداری پایتخت با "جاییکا" برای افزایش تاب‌آوری شهر تهران

تفاهم‌نامه پنجمین همکاری مشترک شهرداری تهران با سازمان همکاری‌های بین‌المللی ژاپن (جاییکا) با عنوان افزایش تاب‌آوری شهر تهران با ارتقای طرح جامع کاهش خطرپذیری شهر تهران امضا شد.

بازبینی طرح جامع مدیریت بحران شهر تهران در بحث لرزه‌ای

رییس سازمان مدیریت بحران شهر تهران گفت: مقاوم‌سازی صرفا برعهده یک نهاد نیست و همه دستگاه‌ها در بخش‌های دولتی و خصوصی باید دست به دست هم دهند تا مقوله مقاوم‌سازی انجام شود، بنابراین انتظار داریم همه دستگاه‌ها به صورت هماهنگ با یک برنامه و هدف خاص این ...

کارگاه تولید مبل در آتش سوخت

آتش‌سوزی گسترده کارگاه تولید مبل در محدوده چهادانگه، بامداد امروز با تلاش آتش نشانان مهار و خاموش شد.

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehhavades
telegram: http://t.me/rasanehhavades
tel: +98915005734
© 2017 Rasaneh Havades Rights Reserved